Logo
(Po - Pá; 9 - 16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebuješ poradit? Neváhej nás kontaktovat.
Nakup ještě za 1 000 Kč a máš dopravu ZDARMA.
Blog
Vybírej a tvoř srdcem
Člověk je součástí magických a životadárných zákonitostí celého vesmíru. Však stalo se, že jsme na to jako společnost zapomněli... číst celé
13.11.2021 Čakry
Síla meditace a jemnost kamenů
Pojďme se podívat na dva způsoby harmonizace čaker, které nám ještě chybí do počtu. Každý si samozřejmě postupně najde svého favorita a je to vždy ind... číst celé
11.11.2021 Čakry
Posílení duše bez dřiny
Práce s čakrami je velmi důležitá a není nikterak složitá, i když se to tak ze začátku může zdát. Způsobů, jak s energiemi pracovat, je hned několik. ... číst celé
Zobrazit všechny články
Zůstaň s námi v kontaktu!

Jednou za čas Ti pošleme novinky, akce a třeba i slevy. Pokud Tě už nebudeme bavit, můžeš se kdykoli zase odhlásit.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Mocný člověk
  4. Vybírej a tvoř srdcem

Vybírej a tvoř srdcem

Člověk je součástí magických a životadárných zákonitostí celého vesmíru. Však stalo se, že jsme na to jako společnost zapomněli. Zapomněli jsme i na to, že naše srdce je posvátný chrám, kde sídlí moudrý mág, který pracuje pro zdravý a spokojený život člověka i celého světa. Ze strachu jsme svá srdce uzamkli a tvoříme život především z hlavy a rozumu, z prostoru porovnávání, posuzování, obviňování…, což přináší člověku mnoho trápení a bolesti.

Dobrá zpráva je, že zamčené dveře se dají kdykoli odemknout a do světa zázraků lze opět vstoupit.

Výrobky, které v našem e-shopu nabízíme, mají velmi specifickou přidanou hodnotu. Jsou mentálně vyčištěny a naprogramovány kvantovými možnostmi, které podporují zdravý život člověka. /toto ti blíže vysvětlíme v dalším článku/. Tato přidaná hodnota lidským okem vidět není, ale srdcem cítit je. Vybírej proto výrobky v klidu, intuitivně. Zvlášť, pokud chceš své duševní, psychické, ale i fyzické zdraví upevnit, nebo zlepšit.

Všechny naše výrobky se mohou stát tvým nejlepším přítelem, který tě provede úskalími své pochybující mysli, do vysněného cíle. Vzájemně se doplňují. Nezapomínej však na zákonitosti, že podobné přitahuje podobné. To znamená, vibruje-li např., tvůj oblíbený náramek s drahými kameny na frekvenci bezpodmínečné lásky a hojnosti Univerza, je potřeba se k této vibraci ve své mysli i srdci přidat. Tím budeš chtěné přitahovat, ale budeš jím i přitahován/a. Jako magnet.

Určitou podmínkou tedy je, nechat energetické pole výrobku vstoupit do tvého jemnohmotného pole srdce i mysli a nechat se vést. To však nechápej, prosím, ve smyslu nechat se vést slepě za ruku. Chápej ve smyslu jít společně k cíli, který jsi si zvolil/a.

K tomu dovol své duši, i celému vesmíru, to znamená i lidem v něm, pokud se na cestě někde ztratíš, aby tě povzbudili a připomněli cestu k tvému cíli. Obrň se trpělivostí se svou netrpělivostí, ale i se svými zažitými odmítavými a pochybovačnými postoji ve své hlavě. Věř v sebe a své schopnosti, věř ve svůj jemnohmotný tým a přidej, krom lásky, dnes velmi vzácný rozměr lidského chování, jako je pokora, vděčnost a úcta.

Věz, že cokoli se ti začne v životě dít, je to nejlepší pro tvůj vytoužený cíl. Uč se číst mezi řádky života, komunikuj se svými pocity, svou duší, s anděly, ale i s lidmi, které na své cestě potkáš… Užívej si svou cestu k cíli vědomě a raduj se s týmem pomocníků, který tě s láskou, i pochopením tvých slabostí, doprovází.

A jakmile dojdete do cíle, ze srdce poděkuj a oslavuj společný úspěch, společně. :)

Upozornění:

Jak energetické možnosti našich výrobků využiješ ve svůj prospěch, je na tobě. Za tvé výsledky nemůžeme nést odpovědnost. Připodobním to k vysavači. Chceš-li mít doma čisto, koupíš si vysavač. Ale zda budeš skutečně u sebe udržovat pořádek a vysavač používat, je již na tobě. Vysavač je tedy nástroj, toužíš-li mít čistý dům bez prachu.

Naše výrobky jsou nástroje pro čistotu tvého srdce, duše, psychiky, jemnohmotných těl, čaker, ale i charakteru. Toužíš-li se zlepšovat a přitahovat do života chtěné pro tvé nejvyšší dobro, budou ti v tom jemným způsobem pomáhat. Toužíš-li po lepším zdraví, budou ti v tom pomáhat.

Přejeme Ti s našimi výrobky mnoho skvělých zážitků a výsledků. Není-li ti cokoli jasné, ptej se, nejlépe zde v komentářích. Ale i přes mail Ti rádi odpovíme.

Za MagicYoou tým, Iwča.

Líbil se článek? Sdílej ho s přáteli
Mohlo by Tě zajímat

Drahé kameny a jejich účinky
Péče o šperky
Náramek se záměrem
Jak změřit velikost - náramku, prstýnku

Kontakty
Zákaznická podpora MAGIC-yoou
(Po - Pá; 9 - 16 hod.)
© 2023 MAGIC-yoou.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz