Logo
(Po - Pá; 9 - 16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebuješ poradit? Neváhej nás kontaktovat.
Nakup ještě za 1 000 Kč a máš dopravu ZDARMA.
Blog
Vybírej a tvoř srdcem
Člověk je součástí magických a životadárných zákonitostí celého vesmíru. Však stalo se, že jsme na to jako společnost zapomněli... číst celé
13.11.2021 Čakry
Síla meditace a jemnost kamenů
Pojďme se podívat na dva způsoby harmonizace čaker, které nám ještě chybí do počtu. Každý si samozřejmě postupně najde svého favorita a je to vždy ind... číst celé
11.11.2021 Čakry
Posílení duše bez dřiny
Práce s čakrami je velmi důležitá a není nikterak složitá, i když se to tak ze začátku může zdát. Způsobů, jak s energiemi pracovat, je hned několik. ... číst celé
Zobrazit všechny články
Zůstaň s námi v kontaktu!

Jednou za čas Ti pošleme novinky, akce a třeba i slevy. Pokud Tě už nebudeme bavit, můžeš se kdykoli zase odhlásit.

  1. Úvod
  2. O nás
Tvoříme nové

Jsme rodina, která ráda tvoří. Každý něco jiného. Když se však podaří společné dílo, pak výsledkem bývá funkční a krásná věc, která může přinést do života člověka mnoho výhod a bonusů, které by od „obyčejné věci“ ani nečekal.

To je naše zaměření a specializace. Propojení fyzického světa s jemnohmotným. Spolupráce s duší, práce s energiemi a bytostmi pro lidské oko neviditelnými. I když tyto energie vidět nejsou, neznamená to, že neexistují. Kyslík také není pouhým okem vidět, přesto věříme, že je. Nebojíme se ho dýchat a víme, že bez něj žít nedokážeme. Tak proč jsme vlastně uvěřili, že bez duše žít dokážeme? Kdyby tomu tak bylo, tak by dnes nebylo tolik utrpení a bolesti mezi lidmi. Protože i duše, je životadárným dechem našeho života.

Součástí zdraví fyzického je tedy i zdraví duševní. Tyto dvě roviny (fyzickou a duševní) nelze od sebe oddělovat. Je-li člověk duševně i psychicky v pohodě, tento stav se "propisuje" jak do zdraví fyzického, tak i do celkové osobní pohody a kvality života. A naopak.

V našem e-shopu jsou veškeré výrobky zaměřeny na zkvalitnění duševního a psychického zdraví člověka. Některé zboží, které Ti nabízíme, určitě znáš. My jsme však tyto výrobky povýšili o další vlastnost. A tou je energetická a informační přidaná hodnota k výrobku, která člověku pomáhá a prospívá. V tomto nám pomáhají na prvním místě křišťál. Dle síly dalšího zaměření, pak různé drahé kameny. K tomu používáme skleněné krystaly a korálky české, nebo japonské výroby. Tyto „materiály“ jsou rovněž velmi dobře léčitelsky programovatelné. S přírodními kameny se snesou a skvěle doplňují. Navíc jsou krásné.

Děláme tedy vše pro to, aby naše výrobky splňovaly tato kritéria:

Estetické –  aby Tvému oku lahodily.
Ekologické – na jejich výrobu používáme přírodní materiály.
Smyslové – jsou v nich bylinné i éterické vůně.
Hmatové – obsahují přírodní pohankové slupky, které podporují příjemné pocity.

Energetické -  aby mohla být energie někde ve fyzické realitě ukotvena, musíme mít k dispozici nějaký fyzický „nosič“. To znamená fyzický předmět, který dokáže vložené informace udržet a pracovat s nimi v souladu s Univerzálními zákony. Nejvíce se nám osvědčila, jak jsem psala výše, spolupráce křišťálu, ostatních drahých kamenů a skla.

Co znamená naše značka?

Značka Magic-yoou nese v sobě další atributy, které se vzájemně prolínají a propojují – Spirit yoou a Gem yoou. V podstatě tyto značky mají vystihovat člověka a jeho doposud opomíjené možnosti tvoření svého života.

Magic yoou – TY jsi magický. Máš tyto všechny schopnosti, používej je, žij je. Máš v sobě svého vnitřního moudrého mága - tvůrce. Magie se nedá jasně popsat ani definovat, přesto ji používáš a žiješ každý den. Každé Tvé slovo, každá myšlenka je mocný magický nástroj, kterým dennodenně „čaruješ“. Nauč se svůj mentální nástroj používat vědomě - pro dobro své i ostatních. Postav se svou duší pro Tvou mysl posvátný chrám. Podporuj radost, lásku, život… Věř, že údiv nad novými možnostmi a zázraky budeš zažívat každý den.

Spirit yoou – TY jsi také spirituální bytost. Máš možnost tuto oblast lépe poznat a žít ji, používat. Žij svůj duchovní způsob vnímání a osobního zacházení s tím, co tě v různých rozměrech přesahuje. I když „TO“ nevidíš, tak to vždy bylo, je a bude Tvou součástí. Uč se pracovat se svými energetickými částmi, navaž s nimi pocitový kontakt. Skrze Tvé pocity s tebou mluví. Naslouchej, jednej. Duchovní síla víry a práce na sobě, značí cestu vzhůru i cestu ke zdraví.

Gem yoou – TY jsi jako drahý kámen. Tak jako malý kámen nese v sobě obrovskou sílu velkého (mateřského) kamene, tak i ty v sobě máš veškeré síly, kvality a možnosti velkého Stvořitele. Nauč se s kameny propojit a spolupracovat. Žij s nimi, komunikuj s nimi. Budou ti věrnými pomocníky. Tím se naučíš zdravě se propojit a komunikovat s velkým Stvořitelem v Tobě. I kameny jsou pomocníky na Tvé cestě vzhůru, na cestě do Tvého Božského nitra.

Naše motto:

Žijeme v nadbytku všeho hmotného. Je těžké vybírat něco, co skutečně vyjádří druhému člověku lásku, náklonnost, radost. Je těžké tyto kvality „pořídit“ i sám sobě. Přitom je nad slunce jasné, že každému člověku toto v současnosti chybí.

Naše výrobky předat Lásku, krásu, radost ale i praktičnost umějí. Chceš-li, věnuj sobě nebo svému blízkému kus čisté lásky, která je s pomocí andělů v našich produktech "začarovaná". Samozřejmě, i Tvá láska bude v energetickém poli výrobku otisknuta. Protože ty dárek z lásky dáš. Ať již sobě, nebo druhým. To se počítá a násobí.

Naším andělským partnerem je Archanděl Jofiel. Archanděl umění, krásy, radosti, tvořivosti. Když jsme začali tvořit výrobky a budovat tento obchod, tak z ničeho nic přišel a nabídl svou pomoc a rady. Od té doby s námi spolupracuje - spolu s drahými kameny, skrze nás, pro Tebe. My jsme za to velice vděční.

Svět v dnešní době potřebuje mnoho andělské, ale i té čisté lidské Lásky. Darujme si ji s Láskou a Radostí. Uvědomme si, že každé individuální vědomí je na energetické úrovni propojené s kolektivním vědomím. Proto se osobní léčení projeví i jako kolektivní léčení. A to je to kouzlo, které v dnešní době všichni lidé potřebujeme znát a žít. Věř, že svět se dá uzdravit i skrze Tebe. Podívej se na malinké kamínky, co dokáží vyprodukovat za obrovskou sílu a lásku. Chceš-li, pusť se s radostí do práce. Rádi Tě v tom podpoříme i pomůžeme, nejen výrobkem, ale i dobrou radou.

Hodně štěstí, lásky, míru a radosti!
Tvůj obchodní tým Magic & SpiriT Yoou

Mohlo by Tě zajímat

Drahé kameny a jejich účinky
Péče o šperky
Náramek se záměrem
Jak změřit velikost - náramku, prstýnku

Kontakty
Zákaznická podpora MAGIC-yoou
(Po - Pá; 9 - 16 hod.)
© 2023 MAGIC-yoou.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz