Logo
(Po - Pá; 9 - 16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebuješ poradit? Neváhej nás kontaktovat.
Nakup ještě za 1 000 Kč a máš dopravu ZDARMA.
Blog
Vybírej a tvoř srdcem
Člověk je součástí magických a životadárných zákonitostí celého vesmíru. Však stalo se, že jsme na to jako společnost zapomněli... číst celé
13.11.2021 Čakry
Síla meditace a jemnost kamenů
Pojďme se podívat na dva způsoby harmonizace čaker, které nám ještě chybí do počtu. Každý si samozřejmě postupně najde svého favorita a je to vždy ind... číst celé
11.11.2021 Čakry
Posílení duše bez dřiny
Práce s čakrami je velmi důležitá a není nikterak složitá, i když se to tak ze začátku může zdát. Způsobů, jak s energiemi pracovat, je hned několik. ... číst celé
Zobrazit všechny články
Zůstaň s námi v kontaktu!

Jednou za čas Ti pošleme novinky, akce a třeba i slevy. Pokud Tě už nebudeme bavit, můžeš se kdykoli zase odhlásit.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Tajemství minerálů
  4. Křišťál, univerzální krystal

Křišťál, univerzální krystal

Čirý křišťál, i když je průzračný, v sobě nese všechny barvy spektra. Je skutečně univerzálním kamenem, se kterým může pracovat každý člověk. Z důvodu jemnosti a nenásilnosti jsme v našich výrobcích křišťál upřednostnili před ostatními kameny.

My osobně všechny druhy kamenů velmi milujeme, protože jsou tak krásné, moudré, tajemné, magické, láskyplné, posvátné… Dovol tedy, abychom Ti křišťál jako takový, krátce představili – jak ho vidíme a vnímáme my, a jak se nám svou mimosmyslovou „řečí“ představil.

Když se naladíš a navážeš kontakt s křišťálem, ucítíš nádhernou energii lásky propojenou s hlubokou moudrostí, respektem a úctou ke všemu živému. Ucítíš také nesmírnou pokoru. Představ si moudrou, laskavou bytost (může to být muž nebo žena) se stříbrnými vlasy a s nádhernýma duhovýma očima, z níž právě tyto kvality vyzařují a proudí. Má pochopení pro lidstvo, pro jeho prohřešky i bolesti. Říká nám, že neznalost práce s živoucími energiemi Země a Vesmíru člověka velice ochuzuje o kvality života, o kterých stále jen sní. Tím velice trpí nejen on, ale i svět kolem něj.

Také říká, že každé utrpení má sice svůj specifický smysl, ale není třeba ho zbytečně prodlužovat. Stačí se propojit s moudrostí Stvořitele, kterého každý ve své hloubi duše nosí.

Čirý křišťál je tak milující a tak čistý, že naváže spojení s úplně každým člověkem, který chce toto spojení navázat. I když je člověk například „uzavřený ve svém smutném a zlém světě“ a nechce jen tak vyjít, tak právě křišťál se vyznačuje velikou trpělivostí a jemností popostrkování.  Zároveň se ale nikdy nevzdává, aby svůj úkol, o který byl požádán, nesplnil.

Křišťál je prost jakéhokoli násilného tlaku. Pouze jemně do člověka každý den a každou noc „strká“, aby udělal změnu, kterou pro zdraví a radost potřebuje. Říká něco v tomto smyslu:

„Otevři se, milý člověče, pomohu ti. Podívej, jak jsi uvnitř krásný. Podívej, mohu být nyní tvé světlo, tvá kotva v nejistotě, tvá moudrost v nevědění. Přijmi mne a věnuj mi kus své lásky a pozornosti. Na oplátku ti povím, co máš vědět a dělat, a obejmu tě čistou láskou, o které sníš. Spolu zvládneme všechno, po čem toužíš. Jen se, prosím, otevři této prapůvodní čisté a milující energii našeho společného Stvořitele, kterou Ty i já v sobě nosíme. Začni ji konečně brát vážně, začni ji používat, začni ji žít…“

Zkrátka křišťál je milující Zázrak pro lidi citlivé, až přecitlivělé. Poradí si s negativními vibracemi a různými bloky, které dokáže pomoci přeměnit na život podporující energii. Má obrovský rozsah léčivých schopností a možností. Člověku dokáže pomoci v podstatě se vším jak v oblasti zdraví, tak osobního rozvoje, ale i v oblasti vztahů a seberealizace.

Skvěle se s ním spolupracuje. Jeho ochota spolupracovat je bezbřehá. Je velmi dobře programovatelný léčitelskými záměry, které pak vysílá zpět k majiteli - k člověku, pro kterého je takto kámen „naprogramován“.

Lidé ale málo vědí, že toto se u jiných druhů kamenů neděje. Mám na mysli, v tak jemné a láskyplné míře a formě, jako u křišťálu. Tímto „přístupem“ k člověku skutečně vyniká především křišťál.

Ostatní minerály a drahé kameny jsou zas specialisté na jiné věci, na určité specifické charakterové kvality. Ty umí u člověka probouzet, kultivovat, posilovat… Ostatní kameny člověka také milují, rádi pomáhají a mají v sobě hlubokou modrost. Ale mají svůj specifický úkol. O tom budeme psát zas někdy příště.

Tímto článkem jsme Ti představili Tvého prvního pomocníka, který v našich výrobcích najdeš. Jedná se především o šité výrobky, které mají díky křišťálu přidanou specifickou energeticko-léčitelskou hodnotu. Každý kamínek je očištěn a mentálně naprogramován pro práci, kterou má u Tebe vykonat.

Děkujeme Ti za Tvůj čas, který jsi věnoval/a čtení a přejeme Ti mnoho radosti, zdraví a zázraků s Tvými novými pomocníky.

S úctou a přáním všeho dobrého za obchodní tým, Iwča.

 

Líbil se článek? Sdílej ho s přáteli
Štítky
Mohlo by Tě zajímat

Drahé kameny a jejich účinky
Péče o šperky
Náramek se záměrem
Jak změřit velikost - náramku, prstýnku

Kontakty
Zákaznická podpora MAGIC-yoou
(Po - Pá; 9 - 16 hod.)
© 2023 MAGIC-yoou.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz