Logo
(Po - Pá; 9 - 16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebuješ poradit? Neváhej nás kontaktovat.
Nakup ještě za 1 000 Kč a máš dopravu ZDARMA.
Blog
Vybírej a tvoř srdcem
Člověk je součástí magických a životadárných zákonitostí celého vesmíru. Však stalo se, že jsme na to jako společnost zapomněli... číst celé
13.11.2021 Čakry
Síla meditace a jemnost kamenů
Pojďme se podívat na dva způsoby harmonizace čaker, které nám ještě chybí do počtu. Každý si samozřejmě postupně najde svého favorita a je to vždy ind... číst celé
11.11.2021 Čakry
Posílení duše bez dřiny
Práce s čakrami je velmi důležitá a není nikterak složitá, i když se to tak ze začátku může zdát. Způsobů, jak s energiemi pracovat, je hned několik. ... číst celé
Zobrazit všechny články
Zůstaň s námi v kontaktu!

Jednou za čas Ti pošleme novinky, akce a třeba i slevy. Pokud Tě už nebudeme bavit, můžeš se kdykoli zase odhlásit.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Čakry
  4. 5 tipů, jak dosáhnout harmonie (ve vztahu, v práci, v životě)
10.11.2021
Čakry

5 tipů, jak dosáhnout harmonie (ve vztahu, v práci, v životě)

V životě každého z nás nastanou chvíle, kdy není vše podle našich představ a nezřídka míváme pocit, že se snad celý vesmír spiknul proti nám. Takové situace jsou zcela v pořádku, pokud ovšem nejsou naším denním chlebem. Pak je potřeba se zamyslet, jestli není opravdu něco špatně. A většinou přijdeme na to, že je.

Čakry a jejich harmonizaceKaždý problém se dá řešit a to řešení nemusí být vůbec složité. Stačí se na chvilku zpomalit a “začíst” se do svého těla a duše. Naše tělo je natolik chytrý mechanizmus, že veškerou duševní nepohodu dává najevo tak, aby ji viděl i člověk “duchovně slepý”. Slepý pouze do té doby, než zkusí těchto pár tipů. Po určitém čase praxe, který je u každého individuální, přijdeme na to, že naše duše velmi úzce spolupracuje s tělem a s naším okolím a že každá nemoc či problém má příčinu v nás samotných. Pak už nebudeme muset hledat viníka a nebudeme se muset snažit ho potrestat a polepšit. Úplně totiž postačí změnit něco v nás, a to “něco” může být klidně jen maličkost, která rozpohybuje kolotoč událostí a nám se doslova otočí život k lepšímu.

Otázka tedy je, jak té změny docílit? Určitě jsi už někdy zaslechl/a pojem “čakra”. Pokud ne, tady je jeho krátké představení. V našem těle existují tzv. energetická centra, kterým se podle různých východních směrů a učení říká čakry. Slovo čakra pochází ze sanskrtu a doslova znamená kolo. Energie v našem těle se otáčí a každé energetické centrum má svou vlastní rychlost a frekvenci. Celkový počet čaker včetně těch vedlejších a přidružených jde do tisíců. Nás ale momentálně bude zajímat pouze sedm hlavních, kterými jsou kořenová, sakrální, solární, srdeční, krční, čelní a korunní.

Abychom byli zdraví a v pohodě, měly by naše čakry fungovat správně a být v rovnováze. Pokud tomu tak není, může se to projevit různými nemocemi, špatnými mezilidskými vztahy či těžkými životními situacemi. Jsou-li naše energetická centra v harmonii, je v harmonii i celý náš život.

“Šťastná duše - šťastný život!”

Problémy v oblasti čaker mohou být zapříčiněny jak nedostatkem energie v dané oblasti, tak jeho nadbytkem. Každé energetické centrum je spojeno s určitými orgány a částmi těla, na které má vliv. (O jednotlivých čakrách se rozepíšeme v dalších článcích.) V těchto oblastech se pak při disharmonii čakry objevují problémy. Například nerovnováha v místě krční čakry může způsobovat problémy v komunikaci, v oblasti čelní čakry to mohou být migrény.


Jak tedy zlepšit svůj život a starat se o své čakry a duši? Pokračuj ve čtení na další stránce blogu.

Pozitivní energii posílá
Veronika

Líbil se článek? Sdílej ho s přáteli
Mohlo by Tě zajímat

Drahé kameny a jejich účinky
Péče o šperky
Náramek se záměrem
Jak změřit velikost - náramku, prstýnku

Kontakty
Zákaznická podpora MAGIC-yoou
(Po - Pá; 9 - 16 hod.)
© 2023 MAGIC-yoou.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz